Skip to content

2 Wisse CtLodi, NJ 07644

Built 1942

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
May 25, 2017

Property Information

Block277
Lot45
Qualifier---
CountyBergen
MunicipalityLodi Boro
Tax Map Page---

Building Details

Building Class47
Description2S-F
Dwellings2
Zoning---
Sq Footage1,608
Acreage0.12

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$161,600
45%
Improvement Value:$195,000
55%
Total Assessment$356,600

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$11,953+2.3%
2024$11,682+14.7%
2023$10,186+0.6%
2022$10,124+1.4%
Property History

Property Built

Built

Year Built: 1942