Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1964
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,307 | +2.8% |
| 2024 | $9,054 | +6.5% |
| 2023 | $8,502 | +5.2% |
| 2022 | $8,083 | +12.2% |
Year Built: 1964
15 Shelby Court
Residential
151 Broad View Terr
Residential
19 Summer Lane
Residential
36 Longview Court
Residential
158 Broad View Ter
Residential