Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1951
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,346 | +3.2% |
| 2024 | $9,054 | +8.9% |
| 2023 | $8,313 | +5.2% |
| 2022 | $7,900 | +1.7% |
Year Built: 1951
341 Haywood Dr
Residential
300 Beechwood Drive
Residential
313 Lockwood Drive
Residential
270 Gorden Dr
Residential
281 Haywood Drive
Residential