Property Sale
Sale
$680,000
From:
To:
Sq Ft2,234DeedBook 3626, Page 1736Recorded6/18/2020
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,729 | +3.1% |
| 2024 | $11,372 | +8.6% |
| 2023 | $10,470 | +5.4% |
| 2022 | $9,937 | +4.9% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1952
257 Farview Avenue
Residential
178 Fredrick St
Residential
310 Sherwood Drive
Residential
143 Geering Terrace
Residential
372 Chelsea St
Residential