Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1972
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,042 | +2.6% |
| 2024 | $9,792 | +8.3% |
| 2023 | $9,044 | +5.2% |
| 2022 | $8,599 | -2.0% |
Year Built: 1972
181 Fredrick St
Residential
373 Farview Ave
Residential
10 Dogwood Ct
Residential
18 Clarkson Ct
Residential
4 Marquett Ct
Residential