Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,401 | -6.4% |
| 2024 | $13,248 | +7.9% |
| 2023 | $12,276 | +6.0% |
| 2022 | $11,577 | -1.9% |
Year Built: 1952
60 Engle Road
Residential
140 Morningside Road
Residential
144 Morningside Road
Residential
330 Maplewood Dr
Residential
118 Midwood Road
Residential