Property Built
Built
Year Built: 1954
Year Built: 1954
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,484 | +3.3% |
| 2024 | $11,115 | +7.9% |
| 2023 | $10,306 | +6.1% |
| 2022 | $9,715 | -9.5% |
Year Built: 1954
60 Engle Road
Residential
24 Kendrick Street
Residential
216 Brook Street
Residential
718 Chimes Road
Residential
515 Albradt St
Residential