Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,132 | +3.2% |
| 2024 | $10,792 | +8.0% |
| 2023 | $9,995 | +6.2% |
| 2022 | $9,411 | -2.9% |
Year Built: 1952
W 44 Midland Ave
Residential
38 Ferndale Road
Residential
39 Demarest Road
Residential
398 Island Road
Residential
383 Abbott Road
Residential