Property Built
Built
Year Built: 1967
Year Built: 1967
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,678 | +3.0% |
| 2024 | $10,368 | +8.6% |
| 2023 | $9,545 | +5.4% |
| 2022 | $9,057 | -0.7% |
Year Built: 1967
395 Elmwood Dr
Residential
403 Elmwood Drive
Residential
441 Farview Ave
Residential
230 Carletta Court
Residential
447 Farview Ave.
Residential