Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,076 | +2.9% |
| 2024 | $7,845 | +8.9% |
| 2023 | $7,202 | +5.4% |
| 2022 | $6,835 | -3.6% |
Year Built: 1952
356 Bullard Ave
Residential
222 Fredrick Street
Residential
205 Concord Drive
Residential
179 Kaywin Rd
Residential
180 Kaywin Road
Residential