Property Built
Built
Year Built: 1955
Year Built: 1955
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,975 | +3.0% |
| 2024 | $8,718 | +7.0% |
| 2023 | $8,148 | +6.3% |
| 2022 | $7,662 | +6.8% |
Year Built: 1955
190 Behnke Avenue
Residential
228 Concord Drive
Residential
403 Willard Rd
Residential
441 Beech Ave
Residential
168 Behnke Avenue
Residential