Property Sale
Sale
$400,000
From:
To:
Sq Ft1,401DeedBook 863, Page 2373Recorded10/26/2011
From:
To:
Year Built: 1951
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,849 | +3.2% |
| 2024 | $10,508 | +8.7% |
| 2023 | $9,664 | +5.4% |
| 2022 | $9,168 | +18.2% |
From:
To:
Year Built: 1951
699 Nugent Street
Residential
19 Bryant Street
Residential
W 115 Ridgewood Ave
Residential
710 Nugent St
Residential
2 Olympia Blvd.
Residential