Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1948
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,273 | +3.6% |
| 2024 | $7,023 | +6.8% |
| 2023 | $6,576 | +4.8% |
| 2022 | $6,275 | +15.6% |
Year Built: 1948
247 Lentz Ave
Residential
229 Ehret Street
Residential
202 Lentz Ave
Residential
338 Edstan Way
Residential
362 Forest Avenue
Residential