Property Sale
Sale
$725,000
From:
To:
Sq Ft2,304DeedBook 3315, Page 2086Recorded8/7/2019
From:
To:
Year Built: 1961
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,366 | +2.9% |
| 2024 | $12,013 | +8.0% |
| 2023 | $11,118 | +6.2% |
| 2022 | $10,473 | +8.5% |
From:
To:
Year Built: 1961
743 Highland Ave
Residential
194 Highview Terrace
Residential
791 Stella Court
Residential
643 Sycamore Street
Residential
658 Rose Drive
Residential