Property Sale
Sale
$320,000
From:
To:
Sq Ft1,328DeedBook 8466, Page 272Recorded5/2/2002
From:
To:
Year Built: 1953
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,288 | +2.7% |
| 2024 | $8,069 | +7.1% |
| 2023 | $7,532 | +5.3% |
| 2022 | $7,154 | +1.9% |
From:
To:
Year Built: 1953
439 Polly Ann Terr
Residential
751 Reeder Road
Residential
413 Forest Avenue
Residential
74 Fern Place
Residential
351 Forest Ave.
Residential