Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1969
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,531 | +6.9% |
| 2024 | $4,237 | +13.5% |
| 2023 | $3,733 | +4.2% |
| 2022 | $3,583 | +4.7% |
Year Built: 1969
155 Daniels Av
Residential
1101 Hunters Blvd
Residential
342 Tulip St
Residential
179 Garden Av
Residential
24 Wasp St
Residential