Property Sale
Sale
$179,900
To:
Sq Ft1,080DeedBook 13013, Page 5646
To:
Year Built: 1974
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,827 | +6.6% |
| 2024 | $4,530 | +12.7% |
| 2023 | $4,021 | +3.9% |
| 2022 | $3,870 | +4.4% |
To:
Year Built: 1974
167 Adams Av
Residential
802 Junction Rd
Residential
32 Railroad St
Residential
107 Scammell Dr
Residential
14 Monroe Av
Residential