Property Sale
Sale
$0
DeedBook 5137, Page 35
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,161 | +6.6% |
| 2024 | $5,781 | +12.7% |
| 2023 | $5,132 | +3.9% |
| 2022 | $4,939 | +4.4% |
Year Built: 1970
417 California Tr
Residential
502 Connecticut Rd
Residential
422 Florida Tr
Residential
216 Idaho Tr
Residential
511 Louisiana Tr
Residential