Property Sale
Sale
$117,500
DeedBook 5959, Page 950
Year Built: 1999
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,674 | +6.6% |
| 2024 | $4,386 | +12.7% |
| 2023 | $3,893 | +3.9% |
| 2022 | $3,747 | +4.4% |
Year Built: 1999
140 Bayberry St
Residential
112 Donoma St
Residential
13 Elder Av
Residential
50 Dahlia St
Residential
220 Bayberry St
Residential