Property Sale
Sale
$220,000
To:
Sq Ft720DeedBook 12227, Page 743
To:
Year Built: 1951
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,429 | +0.2% |
| 2024 | $4,422 | -3.2% |
| 2023 | $4,566 | +1.4% |
| 2022 | $4,501 | +1.0% |
To:
Year Built: 1951
51 Warren Ave
Residential
10 Princeton Ave
Residential
46 Princeton Ave
Residential
58 Princeton Ave
Residential
136 Princeton Ave
Residential