Property Sale
Sale
$85,000
To:
Sq Ft1,166DeedBook 4718, Page 931
To:
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,248 | +0.2% |
| 2024 | $6,238 | -3.2% |
| 2023 | $6,441 | +1.4% |
| 2022 | $6,350 | +1.0% |
To:
Year Built: 1960
250 Mercer Ave
Residential
328 Mercer Ave
Residential
332 Bergen Ave
Residential
117 Bergen Ave
Residential
105 Union Ave
Residential