Skip to content

131 White Horse Pike SoutBerlin, NJ 08009

Public Property

Last Sale Price
$20,000
Last Sale Date
Feb 18, 1981

Property Information

Block1109
Lot3
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityBerlin Boro
Tax Map Page11

Building Details

Building Class---
DescriptionOFFICE
Dwellings1
ZoningC-1
Sq Footage---
Acreage0.13

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$91,200
56%
Improvement Value:$72,300
44%
Total Assessment$163,500

Sale
$20,000

To: