Property Sale
Sale
$195,000
To:
Sq Ft2,204DeedBook 9625, Page 509
To:
Year Built: 1913
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,737 | +0.9% |
| 2024 | $6,676 | +2.1% |
| 2023 | $6,537 | +0.6% |
| 2022 | $6,498 | -0.8% |
To:
Year Built: 1913
36 New Freedom Road
Residential
6 Gatsby Lane
Residential
7 Martin Place
Residential
211 Rich Avenue
Residential
6 Martin Place
Residential