Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1976
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $1,613 | +0.9% |
| 2024 | $1,599 | +2.1% |
| 2023 | $1,566 | +0.6% |
| 2022 | $1,556 | -0.8% |
Year Built: 1976
40 Tansboro Road 707c
Residential
40 Tansboro Road 404c
Residential
40 Tansboro Road 303b
Residential
40 Tansboro Road 303a
Residential
40 Tansboro Road 404d
Residential