Property Sale
Sale
$307,500
To:
Sq Ft2,834DeedBook 11559, Page 512
To:
From:
To:
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,332 | +0.9% |
| 2024 | $10,238 | +2.1% |
| 2023 | $10,026 | +0.6% |
| 2022 | $9,965 | -0.8% |
To:
From:
To:
Year Built: 1970
15 Hickory Lane
Residential
40 Aristone Drive
Residential
2 Blatherwick Drive
Residential
36 Evanine Drive
Residential
18 Evergreen Drive
Residential