Property Sale
Sale
$585,000
To:
Sq Ft2,997DeedBook 12210, Page 292
To:
Year Built: 2000
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,736 | +0.9% |
| 2024 | $13,611 | +10.7% |
| 2023 | $12,300 | +0.6% |
| 2022 | $12,226 | -0.8% |
To:
Year Built: 2000
304 Stockton Blvd
Residential
31 Monmouth Avenue
Residential
161 Sequoia Drive
Residential
306 Rutgers Blvd
Residential
17 Canyon Drive
Residential