Property Sale
Sale
$200,000
To:
Sq Ft1,324DeedBook 10979, Page 1418
To:
Year Built: 1910
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,734 | +1.5% |
| 2024 | $6,635 | +4.1% |
| 2023 | $6,373 | +2.4% |
| 2022 | $6,225 | +2.2% |
To:
Year Built: 1910
161 New Jersey Ave
Residential
157 New Jersey Ave
Residential
22 E Collings Ave
Residential
410 Lincoln Ave
Residential
212 Harvard Ave
Residential