Property Sale
Sale
$85,000
DeedBook 5239, Page 926
Year Built: 1928
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,215 | +9.6% |
| 2024 | $6,585 | +4.1% |
| 2023 | $6,325 | +2.4% |
| 2022 | $6,179 | +2.2% |
Year Built: 1928
34 Bryant Ave
Residential
503 Lincoln Ave
Residential
163 Lawnside Ave
Residential
263 Crestmont Ter
Residential
260 Crestmont Ter
Residential