Property Sale
Sale
$40,000
To:
Sq Ft1,548DeedBook 3646, Page 32
To:
Year Built: 1971
Sicklerville, NJ 08081
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,880 | +2.7% |
| 2024 | $5,725 | +4.4% |
| 2023 | $5,485 | +0.9% |
| 2022 | $5,437 | +0.6% |
To:
Year Built: 1971
540 Four Mile Branch Road
Residential
61 Pinewood Lane
Residential
6 Piedmond Lane
Residential
53 Pittman Lane
Residential
8 Peoria Lane
Residential