Skip to content

Tansboro Road

Atco, NJ 08004

Farm (Qualified)

Last Sale Price
$45,000
Last Sale Date
Jul 21, 1976

Property Information

Block1502
Lot18
QualifierQFARM
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page15

Building Details

Building Class10
Description---
Dwellings1
ZoningPC2
Sq Footage---
Acreage21.84

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$21,400
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$21,400

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$800+6.9%
2024$748+9.4%
2023$684-3.7%
2022$711+3.2%
Property History

Property Sale

Sale
$45,000

To: