Skip to content

439 Church Road

Sicklerville, NJ 08081

Apartment

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Oct 21, 1983

Property Information

Block2203
Lot13.07
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page22

Building Details

Building Class10
Description2SF-40 UNITS
Dwellings1
ZoningRH
Sq Footage---
Acreage2.03

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$274,100
23%
Improvement Value:$925,900
77%
Total Assessment$1,200,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$46,824+2.7%
2024$45,588+4.4%
2023$43,680+0.9%
2022$43,296+0.6%
Property History

No events match the selected filters.