Skip to content

Cross Keys Road

Sicklerville, NJ 08081

Vacant Land

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Dec 21, 2011

Property Information

Block501
Lot1
Qualifier---
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page05

Building Details

Building Class10
DescriptionBILLBOARD
Dwellings1
ZoningC
Sq Footage---
Acreage---

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$44,100
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$44,100

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$1,721+2.7%
2024$1,675+4.4%
2023$1,605+0.9%
2022$1,591+0.6%
Property History
Sales1

Property Sale

Sale
$25,000
DeedBook 3971, Page 13