Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
Cedar Brook Road
Sicklerville, NJ 08081
Last Sale Date
Nov 21, 2068
Property Information
Block5101
Lot3.02
QualifierQFARM
CountyCamden
MunicipalityWinslow Twp
Tax Map Page51
Building Details
Building Class10
Description---
Dwellings1
ZoningPR2
Sq Footage---
Acreage25.39
Owner Mailing
Street---
City / State / ZIP---
Assessment
Land Value:$24,900
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$24,900
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $933 | +7.2% |
| 2024 | $870 | +9.6% |
| 2023 | $794 | -4.0% |
| 2022 | $826 | +3.3% |
Property History
No events match the selected filters.