Property Sale
Sale
$82,900
To:
DeedBook 10507, Page 1989
To:
Hammonton, NJ 08037
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $550 | +7.2% |
| 2024 | $513 | +9.2% |
| 2023 | $470 | -3.6% |
| 2022 | $487 | +2.9% |
To:
No similar properties found nearby
Try More comps to widen the search with custom criteria.