Foreclosure Case F-052205-09
Closed
Type: Residential Mortgage Foreclosure
Disposition: Dismissed By Court Without Prejudice
To:
Year Built: 1952
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,625 | +1.6% |
| 2024 | $2,584 | +6.4% |
| 2023 | $2,429 | +1.7% |
| 2022 | $2,389 | +2.4% |
To:
Year Built: 1952
139 Idaho Avenue
Residential
22 Alexander Avenue
Residential
6 E Wilde Avenue
Residential
124 Texas Avenue
Residential
53 Ridgewood Avenue
Residential