Property Sale
SaleMulti
$37,650
DeedBook 1601, Page 363
Year Built: 1979
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,789 | +1.6% |
| 2024 | $3,729 | +6.4% |
| 2023 | $3,506 | +1.7% |
| 2022 | $3,448 | +2.4% |
Year Built: 1979
53 Wildwood Avenue
Residential
302 Cedardale Avenue
Residential
307 Tahoe Drive
Residential
221 Village Road
Residential
108 Shadeland Avenue
Residential