Property Built
Built
Year Built: 1977
Year Built: 1977
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,554 | +1.6% |
| 2024 | $2,514 | +6.4% |
| 2023 | $2,364 | +1.7% |
| 2022 | $2,325 | +2.4% |
Year Built: 1977
218 Cedardale Avenue
Residential
218 Hollywood Avenue
Residential
211 Cedardale Avenue
Residential
307 Cedardale Avenue
Residential
215 Broadway
Residential