Property Sale
Sale
$756,848
To:
Sq Ft2,116DeedBook 4128, Page 460
To:
From:
To:
Year Built: 1983
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,905 | +1.4% |
| 2024 | $7,792 | +6.3% |
| 2023 | $7,328 | +1.6% |
| 2022 | $7,211 | +2.5% |
To:
From:
To:
Year Built: 1983
401 Mistletoe Road
Residential
21 Avalon Road
Residential
401 Fern Road
Residential
4003 Bay Drive
Residential
110 Town Bank Road
Residential