Property Sale
SaleMulti
$595,000
DeedBook 3129, Page 249
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,359 | +1.5% |
| 2024 | $11,196 | +6.3% |
| 2023 | $10,530 | +1.6% |
| 2022 | $10,362 | +2.5% |
Year Built: 1940
303 Rose Hill Parkway
Residential
402 Arctic Avenue
Residential
119 Edna Avenue
Residential
308 Deland Avenue
Residential
3524 Bayshore Road
Residential