Property Sale
Sale
$42,000
DeedBook 1573, Page 1118
Year Built: 1951
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,851 | +1.4% |
| 2024 | $3,796 | +6.3% |
| 2023 | $3,570 | +1.6% |
| 2022 | $3,513 | +2.6% |
Year Built: 1951
605 Gorham Avenue
Residential
605 Eldredge Avenue
Residential
704 Hughes Avenue
Residential
400 Holmes Avenue
Residential
500 Whildam Avenue
Residential