Property Sale
Sale
$75,000
DeedBook 1927, Page 282
Year Built: 1963
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,557 | +0.7% |
| 2024 | $3,533 | +5.0% |
| 2023 | $3,366 | +2.9% |
| 2022 | $3,269 | +1.4% |
Year Built: 1963
1350 Columbia Ave
Residential
4270 Marlyn Ave
Residential
1104 Columbia Ave
Residential
463 W Forest Grove Rd
Residential
1200 Old Lake Rd
Residential