Property Built
Built
Year Built: 1958
Year Built: 1958
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,187 | +0.7% |
| 2024 | $5,153 | +5.0% |
| 2023 | $4,908 | +2.9% |
| 2022 | $4,768 | +1.4% |
Year Built: 1958
590 Westmont Ln
Residential
590 N Third St
Residential
1271 N Orchard Rd
Residential
56 W Laurel St
Residential
560 Kingman Ave
Residential