Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
1890 E Oak Rd(Unit C0002)Vineland, NJ 08361
Commercial
Love it? Save it.
track changes
Overview
Owner
---
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jan 6, 2026
Property Information
Block1909
Lot50
QualifierC0002
Sq Footage---
Acreage0.13
Owner Mailing
Street---
City / State / ZIP---
Assessment
Land Value:$31,500
65%
Improvement Value:$16,900
35%
Total Assessment$48,400
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|
Property History
No events match the selected filters.