Search
Foreclosures
Tools
Property History
No events match the selected filters.
1890 E Oak Rd(Unit T01)Vineland, NJ 08361
Commercial
Love it? Save it.
track changes
Overview
Owner
---
Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jan 6, 2026
Property Information
Block1909
Lot50
QualifierT01
Land Value:N/A
0%
Improvement Value:$84,500
100%
Total Assessment$84,500
Tax History
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $2,690 | +0.6% |
| 2024 | $2,673 | +5.0% |
| 2023 | $2,546 | +2.9% |
| 2022 | $2,473 | +1.4% |
Property History
No events match the selected filters.