Property Sale
Sale
$174,000
From:
To:
Sq Ft1,044DeedBook 4199, Page 3554Recorded10/14/2020
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1947
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $3,429 | +0.7% |
| 2024 | $3,407 | +5.0% |
| 2023 | $3,245 | +2.9% |
| 2022 | $3,152 | +1.4% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1947
525 Hazel Ave
Residential
519 Clarendon Ave
Residential
508 Sylvester Dr
Residential
1441 Nelson Ave
Residential
1131 Maple Ave
Residential