Property Sale
Sale
$218,000
DeedBook 4069, Page 3722
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,785 | +0.7% |
| 2024 | $5,747 | +5.0% |
| 2023 | $5,475 | +2.9% |
| 2022 | $5,318 | +1.4% |
Year Built: 1970
1519 E Oak Rd
Residential
270 Highland Ave
Residential
448 N Main Rd
Residential
37 Northwood Dr
Residential
1244 Mayfair Ct
Residential