Property Sale
Sale
$160,000
Sq Ft1,040DeedBook 4206, Page 9715Recorded3/29/2021
Year Built: 2003
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,684 | +0.7% |
| 2024 | $4,653 | +5.0% |
| 2023 | $4,432 | +2.9% |
| 2022 | $4,306 | +1.4% |
Year Built: 2003
696 Ridgewood Dr
Residential
703 Alps Pl
Residential
1169 Sharp Rd
Residential
1169 Sharp Rd
Residential
1169 Sharp Rd
Residential