Skip to content

Becker Dr(Block 2502 Lot 68)Vineland, NJ 08361

Built 1953
Public Property

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Jan 5, 2068

Property Information

Block2502
Lot68
Qualifier---
CountyCumberland
MunicipalityVineland City
Tax Map Page25

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.12

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$28,100
80%
Improvement Value:$7,000
20%
Total Assessment$35,100

Sale
$1
DeedBook 1119, Page 204

Property Built

Built

Year Built: 1953