Property Sale
Sale
$87,500
DeedBook 2249, Page 334
Year Built: 1953
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,063 | +0.7% |
| 2024 | $4,036 | +5.0% |
| 2023 | $3,845 | +2.9% |
| 2022 | $3,735 | +1.4% |
Year Built: 1953
170 Oaklawn Ter
Residential
1386 Norris Dr
Residential
3381 E Landis Ave
Residential
1373 Nelson Ave
Residential
519 Hazel Ave
Residential