Skip to content

S Mill Rd(Block 3402 Lot 28)Vineland, NJ 08360

Vacant Land

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
Nov 30, 1990

Property Information

Block3402
Lot28
Qualifier---
CountyCumberland
MunicipalityVineland City
Tax Map Page34

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage3.84

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$49,600
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$49,600

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$1,579+0.6%
2024$1,569+5.0%
2023$1,494+2.9%
2022$1,452+1.4%
Property History

No events match the selected filters.